IMG 8637Gegužės 3 d.  Raseinių lopšelio-darželio „Saulutė“ darbuotojai dalyvavo pirmos pagalbos mokymuose. Atnaujinę šias žinias gyvybiškai svarbiose situacijose galime  jaustis kur kas saugiau, o padėti nelaimės ištiktajam – daug efektyviau ir operatyviau.  Mokymus vedė visuomenės sveikatos specialistė Ingrida Grigaitė.

Visuomenės sveikatos specialistė Giedrė Puodžiavelienė

 zyro image 11  

Spalio mėnesį vyko pamokėlės „ Maistas kaip vaistas“ kurių metu vaikai, susipažino su mitybos piramide, sužinojo kad reikia valgyti kuo įvairesnį maistą, skirtingų spalvų daržovių ir vaisių, kurie saugo nuo įvairių ligų.

Plačiau

    zyro image 11

    Akimis matome mus supantį pasaulį, galime juo grožėtis. Be visa to akys mums padeda orientuotis aplinkoje, judėti, jausti pavojų. Visą tai aptarę su vaikais nusprendėme, kad regėjimas mums be galo svarbus ir, kad jį išsaugotume turime rūpintis savo akimis. 

Plačiau

20221110 104107Lapkričio 8-ąją minima Europos sveikos mitybos diena. Šią dieną visoje Europoje organizuojami įvairūs ne tik suaugusiems, bet ir vaikams skirti renginiai.

Paminint šią dieną siekiama mokyti vaikus subalansuotos mitybos įpročių, didinti supratimą apie tai, kokį poveikį gali turėti pagrindiniai geros mitybos principai.

„Kregždučių” ir „Boružėlių” grupių ugdytiniai kartu su visuomenės sveikatos specialiste Giedre taip pat minėjo šią dieną gamindami ir degustuodami šviežių daržovių ir vaisių sultis bei kokteilius.

 

 

Plačiau

zyro image 2Kovo 22 d. lopšelyje-darželyje „Saulutė“ buvo minima Pasaulinė vandens diena. Vaikai apie vandenį sužinojo daug įdomių dalykų: kokį vandenį gerti yra sveika, kaip ir kodėl jį reikia taupyti, kiek vandens reikia išgerti per dieną, kad jie būtų sveiki ir kas atsitinka, jei vandens organizmui trūksta. Grupėse vyko diskusijos apie vandens reikšmę žmogui, gyvūnui, augalui. Vaikai žiūrėjo mokomuosius filmukus apie vandenį, piešė darbelius vandens tema, vaišinosi natūraliai pagardintu vandeniu su citrina bei žolelėmis.

Visuomenės sveikatos specialistė Giedrė Puodžiavelienė

Plačiau

     zyro image 6

     Pasaulinei psichikos sveikatos dienai paminėti spalio mėnesį vyko pamokėlės apie emocijas ir jausmus.

Plačiau

Spalio  mėnesį lopšelyje-darželyje svečiavosi  Raseinių policijos komisariato tyrėja Giedrė Deveikienė. Susitikime dalyvavo priešmokyklinių grupių vaikai. Užsiėmime buvo aptartos saugaus eismo taisyklės, kaip elgtis kelyje saugant save bei kitus.

Šuniukas Amsius kiekvienam dalyvavusiam įteikė Raseinių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro dovanotus atšvaitus.

Visuomenės sveikatos specialistė Giedrė Puodžiavelienė